NARODENINOVÉ OSLAVY

Ak hľadáte miesto pre svoju originálnu narodeninovú oslavu a chcete skúsiť niečo nové, Izba číslo 13 je pre Vás ideálnou voľbou. Či už sa jedná o oslavu pre dospelých alebo pre deti, zaručene sa máte na čo tešiť.Vybrať si môžete ktorúkoľvek únikovú hru alebo ich kombináciu. Po hre si môžete príjemne posedieť v našej spoločenskej miestnosti, ktorú Vám vieme podľa požiadaviek vyzdobiť a zabezpečiť catering. Všetky narodeninové oslavy riešime individuálne podľa požiadaviek klientov.

OSLAVY PRE DETI

Možnostiam ako byť kreatívny, sa pri detských oslavách medze nekladú. Ponúkame širokú škálu špeciálnych doplnkov a zážitkov počas hier, ktorými ozvláštnime deťom hru. Pri zostavovaní programu hier pre deti zohľadňujeme vek detí a hru im pripravíme na mieru. Samozrejme, ak máte vlastný nápad alebo požiadavku ako hru počas oslavy doplniť, dajte nám vedieť. Urobíme všetko čo bude v našich silách, aby vaše ratolesti mali oslavu na ktorú len tak nezabudnú.

Bežné trvanie narodeninovej oslavy sú cca 2 hodiny ( 1 hodina hra, občerstvenie, krájanie torty a odovzdávanie darčekov ). Pri detských oslavách je možnosť urobiť posedenie priamo v jednej z našich únikových hier, čím celá oslava dostane punc originality.

OSLAVY PRE DOSPELÝCH

Začnite svoj narodeninový večer kreatívne a odlišne ako ste mali doteraz vo zvyku. Zahrajte si jednu z našich hier a strávte zábavné chvíle s priateľmi v našej spoločenskej miestnosti, ktorú Vám podľa požiadaviek vyzdobíme a zabezpečíme vynikajúci catering. Pre narodeninové oslavy ponúkame naše špeciálne upravené hry, ktoré sú dostupné iba pre osoby staršie ako 18 rokov. Viac informácií sa dozviete TU.

 


 

 

 

KONTAKT

IZBA ČÍSLO 13

Cintorínska 7 / 811 08 / Bratislava / Slovenská Republika
+ 421 948 268 613 bratislava@izbacislo13.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.