Izba číslo 13

2 A VIAC HODÍN

Trvanie oslavy

3-25

Počet hráčov

100%

Úspešnosť

AKURÁT

Náročnosť hry

Ak hľadáte originálne miesto pre vašu detskú oslavu a chcete skúsiť niečo nové, Izba číslo 13 je pre Vás ideálnou voľbou. Možnostiam ako byť kreatívny sa pri detských oslavách medze nekladú. Ponúkame širokú škálu špeciálnych doplnkov a zážitkov počas hier, ktorými ozvláštnime deťom hru. Všetky naše hry prispôsobujeme veku detí a všetky naše hry pripravujeme na mieru pre danú vekovú kategóriu – tým pádom sa nemusíte obávať, že by hry boli pre detí príliš obtiažne. Naše hry sú určené pre deti od 8 rokov.

Pri detských oslavách ponúkame kombináciu našich hier so spoločenskou miestnosťou ktorá ma kapacitu až 25 osôb. V spoločenskej miestnosti prebieha samotná oslava buď po hre alebo medzi hrami. Vybavenie ako taniere, príbory, poháre a doplnky na krájanie torty sú samozrejmosťou. Tak isto vieme zabezpečiť catering, viete si ho však vyriešiť aj po vlastnej línií. Tým pádom si na vašu oslava viete doniesť praktický čokoľvek.

V ponuke máme viacero balíčkov určených pre detské oslavy všetkých vekových kategórií. Bežne trvanie detskej oslavy je 2 až 3 hodiny a zahŕňa samotnú hru podľa výberu (poprípade kombináciu viacerých hier) a samotnú oslavu v našej spoločenskej miestnosti kde prebieha krájanie torty, občerstvenie, odovzdávanie darčekov a voľná zábava.

VIAC INFORMÁCIí

na vyžiadanie
• bratislava@izbacislo13.sk