O NÁS

Fenomén v Japonsku, Číne a v Spojených Štátoch, kde už viac ako 1,000,000 ľudí vyskúšalo aký je to pocit byť súčasťou hry, sa konečne dostal aj do Vášho mesta. Jack´s room je unikátna, intuitívna a interaktívna hra kde tými musia musia hľadať záhadné stopy založené na rôznych príbehových líniach, aby vyriešili hlavolamy a unikli z Izby v časovom limite. Hráči sú donútený pracovať spolu ako tím, aby dokázali zdolať všetky nástrahy. GameMaster, ktorý je zodpovedný za priebeh hry, Vám občas pomôže malou nápovedou ale nemyslite si, že to bude ľahké.

Unikátne na tejto hre je, že ste priamo fyzicky súčasťou príbehu. Táto hra prináša intuitívnu a interaktívnu skúsenosť, ktorú ste pri čítaní alebo hraní hier nikdy nemohli zažiť. Ak ste osoba ktorá rada rieši záhady, hľadá odpovede alebo ma rada výzvy, toto je HRA presne pre Vás.

PRAVIDLÁ

• Táto hra vyžaduje logické myslenie, správnu intuíciu a tímovú spoluprácu. Vašou úlohou je nájsť a použiť všetky potrebné kľúče, kódy a predmety ktoré nájdete v Izbe. Všetky puzzle a hlavolamy musia byť vyriešené aby ste dokázali uniknúť z Izby.
  • Maximálna kapacita je 2-5 hráčov, samozrejme závisí aj od typu hry IZBY. Všetci hráči sú členmi jedného tímu, ktorého cieľom bude uniknúť. Ak sa chcete pokúsiť o útek sám, je to na Vás. Ale je to takmer nemožné, keďže je potrebná tímová spolupráca.
  • Členom tímu sa môže stať hocikto, nezáleží na veku ani pohlaví (mladší ako 14 rokov iba s doprovodom dospelej osoby)
  • Prosíme Vás nepokazte zábavu ostatným tým, že budete poskytovať informácie ohľadom riešenia hlavolamov, alebo odpovedí na hádanky ľudom ktorý hru ešte neabsolvovali.
  • Aj keď sú Izby interaktívne, sú myslené viac ako intelektuálna výzva než fyzická výzva. Násilie je možno riešenie niektorých problémov, ale určite nie problémov v našej Izbe.

INFORMÁCIE

• Neviete aké oblečenie zvoliť ? Najpodstatnejšie je aby ste sa vo svojom oblečení cítili komfortne. Nebudete sa extrémne fyzicky namáhať ani sa neušpiníte. Ale spotení budete určite.
  • Nemusíte sa báť. V našej Izbe sa nenachádzajú žiadne hady, pavúky ani iný hmyz.

JACK´S ROOM

Ulica Ľ. Štúra 4 / 960 01 / Zvolen / Slovenská Republika
+ 421 940 604 500 info@jacksroom.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.