PRE FIRMY

Jack´s Room prináša zábavné, a dômyselné tímové stavebné aktivity, ktoré zahŕňajú tímový rozvoj, inváziu firemnej hodnoty a vedenie tímu. V našich priestoroch máme dostatok priestoru na usporiadanie veľkého teambuildingového podujatia. Naše tematické hry sú vytvorené na základe štyroch kľúčových prvkov a to aby podporovali tímovú väzbu, tímovú súdržnosť, tímovú spoluprácu a tímovú výkonnosť a vývoj tímu. Všetky naše priestory sú samozrejme plne klimatizované.

Ak chcete utužiť kolektív vo svojom pracovnom tíme naša hra je pre vás ako stvorená. Počas hrania spoznáte svojich kolegov z iného uhľa pohľadu ako na pracovisku. Ukáže sa ako vedia spolupracovať, reagovať v napätých situáciách ale najmä kto je vodcovský typ ? Kto je detailista ? Kto sa iba vezie ? Ktorý je ten čo zachová chladnú hlavu a upokojí ostatných ? Na tieto a aj ďalšie otázky môžete nájsť odpovede keď si ku nám prídete zahrať.

V Jack´s Room pomocou zábavného a fascinujúceho riešenia hlavolamov a tímovej aktivity môžete podporiť, pochopiť a stmeliť svoj tím a zároveň pozorovať dôveru, väzbu a komunikáciu vo vnútri vášho tímu, kde je potrebné plánovanie, riešenie a rozvrhnutie času v obmedzenom čase. 

Počas trvania akcie si môžete príjemne posedieť v Jack´s PUBE, ktorý sa nachádza v rovnakom areáli.Všetky firemné akcie riešime individuálne na mieru presne podľa požiadaviek klienta.

 

 

KONTAKT

JACK´S ROOM

Ulica Ľ. Štúra 4 / 960 01 / Zvolen / Slovenská Republika
+ 421 940 604 500 info@jacksroom.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.