Izba číslo 13

Firemné eventy

Izba číslo 13 Vám zorganizuje firemný event na mieru, či už máte záujem o akciu v našich priestoroch (interiérových alebo exteriérových) alebo vo vlastných priestoroch ktoré si vyberiete. Všetky firemné eventy organizujeme na mieru podľa požiadaviek klienta. Výhodou našich mobilných hier je, že ich vieme priniesť kamkoľvek a vieme ich prispôsobiť každému priestoru. Tieto hry vieme samozrejme aj tematicky prispôsobiť aby presne zapadli do vášho konceptu. Prispôsobenie témy hry, hracieho času aj počtu hráčov podľa požiadaviek. Takisto je možné hru personalizovať podľa požiadaviek klienta (firemné logo, firemné zariadenie, firemné heslá, slogany…

INTERIÉR

  • Event v našich interiérových priestoroch na Cintorínskej 7. Vieme zabezpečiť teambuilding až pre 200 osôb v priebehu jedného dňa – možnosť hrania 30-35 osôb súčasne. Počas trvania akcie si môžete príjemne posedieť vo vynikajúcej reštaurácií, ktorá sa nachádza priamo v budove. Takisto máme k dispozícií priamo v našich priestoroch aj novovybudovanú spoločenskú miestnosť s maximálnou kapacitou 30 osôb v ktorej si viete príjemne posedieť, možnosť cateringu je samozrejmosťou. Všetky firemné akcie riešime individuálne na mieru podľa požiadaviek klienta.
  • Event v interiérových priestoroch podľa želania. Vieme vybudovať hernú arénu v akomkoľvek interiéri podľa požiadaviek. Hra sa dá prispôsobiť na mieru či už počtom hráčov, dĺžkou hry, obtiažnosťou alebo príbehom.

EXTERIÉR

  • Event v exteriérových priestoroch areálu reštaurácie Tenis pri Habánskom Mlyne v príjemnom, tichom prostredí srdca Bratislavy. Priestor je vhodný pre cca 300 ľudí. V areáli sa nachádzajú tenisové kurty, beach volejbalové ihriská, reštaurácia, bar a trávnatá plocha o rozmere cca 100×50 metrov. Hra sa dá prispôsobiť na mieru či už počtom hráčov, dĺžkou hry, obtiažnosťou alebo príbehom.
  • Event v exterierových priestoroch podľa želania. Vieme vybudovať hernú arénu v akomkoľvek exteriéri podľa požiadaviek. Hra sa dá prispôsobiť na mieru či už počtom hráčov, dĺžkou hry, obtiažnosťou alebo príbehom 

MOBILNÝ HLAVOLAM – BOX 13

  • BOX 13 je mobilný hlavolam ktorý sa dá priniesť kamkoľvek, či už sa jedná o interiér alebo exteriér. Jedná sa o komplexný hlavolam veľkosti lodného kufra (150x80x40 / v-š-h ). Tento hlavolam je možne prispôsobiť na mieru čo sa týka dĺžky hry a obtiažnosti hlavolamov. Základným princípom BOXU 13 je vyriešiť všetky hlavolamy ktoré sa v ňom nachádzajú a otvoriť finálny box v ktorom sa môže nachádzať akákoľvek výhra.