Izba číslo 13

aŽ 35 osÔb

V jednom čase

aŽ 14 osôb

V jednej hre

spolocenská

miestnosť - 35 osôb

hry na mieru

Podľa požiadavky

Izba číslo 13 prináša zábavné, a dômyselné tímové stavebné aktivity, ktoré zahŕňajú tímový rozvoj, inváziu firemnej hodnoty a vedenie tímu. V našich priestoroch máme dostatok priestoru na usporiadanie veľkého teambuildingového podujatia (možnosť hrania až 35 ôsob naraz). Máme k dispozícií najväčší výber izieb v Escapovom priemysle na Slovensku a rôzne tipy hier. Naše tematické hry sú vytvorené na základe štyroch kľúčových prvkov a to aby podporovali tímovú väzbu, tímovú súdržnosť, tímovú spoluprácu a tímovú výkonnosť a vývoj tímu. Všetky naše priestory sú samozrejme plne klimatizované.

Ak chcete utužiť kolektív vo svojom pracovnom tíme naša hra je pre vás ako stvorená. Počas hrania spoznáte svojich kolegov z iného uhľa pohľadu ako na pracovisku. Ukáže sa ako vedia spolupracovať, reagovať v napätých situáciách ale najmä kto je vodcovský typ ? Kto je detailista ? Kto sa iba vezie ? Ktorý je ten čo zachová chladnú hlavu a upokojí ostatných ? Na tieto a aj ďalšie otázky môžete nájsť odpovede keď si ku nám prídete zahrať.

V Izbe číslo 13 pomocou zábavného a fascinujúceho riešenia hlavolamov a tímovej aktivity môžete podporiť, pochopiť a stmeliť svoj tím a zároveň pozorovať dôveru, väzbu a komunikáciu vo vnútri vášho tímu, kde je potrebné plánovanie, riešenie a rozvrhnutie času v obmedzenom čase. 

Ako jediná Escape room na Slovensku máme vytvorenú špeciálnu arénu určenú pre teambuildingové aktivity. Jedna sa o hru BATTLE ARÉNA v ktorej hrajú proti sebe 2 tímy. Naraz môže hrať až 14 osôb. Jedná sa o jedinečnú hru kde tímy súperia proti sebe v identických hrách ktoré sú predelené sklenenou priečkou. 

Vieme zabezpečiť teambuilding až pre 200 osôb v priebehu jedného dňa ! Počas trvania akcie si môžete príjemne posedieť vo vynikajúcej reštaurácií, ktorá sa nachádza priamo v budove. Takisto máme k dispozícií priamo v našich priestoroch aj novovybudovanú spoločenskú miestnosť s maximalnou kapacitou 35 ôsob v ktorej si viete príjemne posedieť, možnosť cateringu je samozrejmosťou. Všetky firemné akcie riešime individuálne na mieru presne podľa požiadaviek klienta.

Ďalšou z možností využitia Izby číslo 13 pre firemné účely sú naše mobilné hry. Výhoda týchto hier je, že ich vieme priniesť kamkoľvek a vieme ich prispôsobiť každému priestoru či už interiéru alebo exteriéru. Tieto hry vieme samozrejme aj tematicky prispôsobiť aby presne zapadli do vášho konceptu. Viac informácií ohľadom našich mobilných hier nájdete v sekcii FIREMNÉ EVENTY

VIAC INFORMáCiÍ

NA VYŽIADANIE
• bratislava@izbacislo13.sk
• +421 948 268 613

Chrám lebiek: hodnotenia

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Vyberte si svoju hru:

Vyberte si ktorúkoľvek hru z našej ponuky, poprípade kombináciu viacerých hier a my Vám ju pripravíme presne podľa vašich predstáv:

Battle arena, úniková hra. Izba číslo 13 v Bratislave. Escape room.

Battle arena

Obtiažnosť:

Miesto činu, úniková hra. Izba číslo 13 v Bratislave

Miesto činu

Obtiažnosť:

Posledný úkryt, úniková hra. Izba číslo 13

Posledný úkryt

Obtiažnosť:

Chrám lebiek, úniková hra. Izba číslo 13 v Bratislave. Escape room.

chrám lebiek

Obtiažnosť: