Izba číslo 13

Escape rooms pre všetky príležitosti

Izba Číslo 13

Teambuildingy, izba číslo 13, escape room v Bratislave

Teambuildingy

Unavený z nudných a bežných tímových akcií v meste ? Úniková miestnosť poskytuje náročné scenáre pre Váš tím. Naše Escape Rooms Vám poskytnú jedinečnú a zábavnú akciu pre firemnú zábavu a tímovú prácu

Firemné eventy, izba číslo 13, escape room v Bratislave

Firemné eventy

Máte záujem zakomponovať Izbu číslo 13 do vášho eventu? Alebo si želáte zorganizovať event na mieru? Neváhajte nás kontaktovať vieme zorganizovať event od 10 až do 300 osôb. Či už v interiéri alebo exteriéri.

Pre partie, izba číslo 13, escape room v Bratislave

Pre partie

Chystáte sa večer von s partiou a chcete začať Váš večer trocha odlišne a kreatívne? Izba číslo 13 ponúka špeciálne upravené hry presne pre takéto príležitosti. Len od 18 rokov.

Escape room Bratislava - Izba číslo 13

Rozlúčky so slobodou

Dokážeš uniknúť? Zaži posledný únik pred tým ako povieš finálne ÁNO. Chcete zažiť nezabudnuteľnú noc? Začnite u nás a nechajte nás byť súčasťou vašej epickej rozlúčky zo slobodou.

Pre študentov a školy, izba číslo 13, escape room v Bratislave

PRE ŠKOLY A ŠTUDENTOV

Viac informácií ohľadom možností pre školy a študentov Vám prinesieme už čoskoro.

Narodeninové oslavy, izba číslo 13, escape room v Bratislave

NARODENINOVÉ OSLAVY

Neviete kde osláviť svoje narodeniny? Nebavia Vás bežné miesta a chceli by ste niečo výnimočné načo vy a ani vaši priatelia tak dlho nezabudnú? Zorganizujte si oslavu v Izbe Číslo 13.

Escape room tábor, izba číslo 13, escape room v Bratislave

ESCAPE ROOM TÁBOR

Prvý denný Escape Room tábor. Premeň sa každý deň na iného hrdinu. Pirát? Odvážny vojak, vojačka? Vyšetrovateľ či inšpektorka? Unikni zo skutočnej hry, ktorej hlavným hrdinom si ty!

Escape room Bratislava - Izba číslo 13

MILLENNIALS CONSULTANTS

Millennials consultants je assessment a development centrum ktoré prostredníctvom vlastnej metódy spája prvky gamifikácie s únikovými hrami.