Izba číslo 13

Narodeninové oslavy

Ak hľadáte miesto pre svoju originálnu narodeninovú oslavu a chcete skúsiť niečo nové, Izba číslo 13 je pre Vás ideálnou voľbou. Či už sa jedná o oslavu pre dospelých alebo pre deti, zaručene sa máte na čo tešiť.Vybrať si môžete ktorúkoľvek únikovú hru alebo ich kombináciu. Po hre si môžete príjemne posedieť v našej spoločenskej miestnosti, ktorú Vám vieme podľa požiadaviek vyzdobiť a zabezpečiť catering. Všetky narodeninové oslavy riešime individuálne podľa požiadaviek klientov.

OSLAVY PRE DETI

Možnostiam ako byť kreatívny, sa pri detských oslavách medze nekladú. Ponúkame širokú škálu špeciálnych doplnkov a zážitkov počas hier, ktorými ozvláštnime deťom hru. Pri zostavovaní programu hier pre deti zohľadňujeme vek detí a hru im pripravíme na mieru. Samozrejme, ak máte vlastný nápad alebo požiadavku ako hru počas oslavy doplniť, dajte nám vedieť. Urobíme všetko čo bude v našich silách, aby vaše ratolesti mali oslavu na ktorú len tak nezabudnú. 

Bežné trvanie narodeninovej oslavy sú cca 2 hodiny ( 1 hodina hra, občerstvenie, krájanie torty a odovzdávanie darčekov ). Pri detských oslavách je možnosť urobiť posedenie priamo v jednej z našich únikových hier, čím celá oslava dostane punc originality.

OSLAVY PRE DOSPELÝCH

Začnite svoj narodeninový večer kreatívne a odlišne ako ste mali doteraz vo zvyku. Zahrajte si jednu z našich hier a strávte zábavné chvíle s priateľmi v našej spoločenskej miestnosti, ktorú Vám podľa požiadaviek vyzdobíme a zabezpečíme vynikajúci catering. Pre narodeninové oslavy ponúkame naše špeciálne upravené hry, ktoré sú dostupné iba pre osoby staršie ako 18 rokov. Viac informácií sa dozviete TU.