Izba číslo 13

Tábor únikovo

Staň sa hrdinom. Premeň sa každý deň na iného hrdinu. Pirát? Odvážny vojak, vojačka? Vyšetrovateľ či inšpektorka? Unikni zo skutočnej hry, ktorej hlavným hrdinom si ty. Prvý denný Escape room tábor – ÚNIKOVO.

Deti sa stanú hlavným hrdinom svojho vlastného príbehu. Majú možnosť zažiť prvý escape room tábor. V Únikove zažijú čas plný zábavy, v piatich rôznych únikových hrách, ktoré sú prispôsobené vekovej kategórií detí. Počas celej doby v tábore budeme riešiť záhady, logické hádanky, hľadať najlepšiu stratégiu a taktiku. Každý deň bude zameraný na inú tému. Jeden deň sa deti premenia na pirátov, v únikovej hre Chrám veľkých Májov. Ďalšie dni sa z nich stane policajný vyšetrovateľ alebo komisárka v únikovej hre Miesto činu, tajný agent ktorý sa vyberie na misiu… Všetko čo sa deti naučia v únikových hrách využijú pri hrách v prírode na čerstvom vzduchu pri našich úppbedných aktivitách.

Únikovo je novým typom denného tábora, kde sa deti prostredníctvom únikových logicko zábavných hier učia strategickému mysleniu. Môžu dať priechod svojej kreativite pri riešení úloh a nasledovať svoju intuíciu. Stanú sa z nich hrdinovia, ktorí rozlúštili záhadu, prostredníctvom hier a logiky. Deti si zábavnou formou osvoja komunikáciu medzi rovesníkmi a odbúrajú nesmelosť. Nenásilnou formou budujú poznatky podľa dennej témy. Zažijú množstvo zábavy, osvoja si nové zručnosti a nájdu si nových kamarátov.

Špecifiká tábora

  • Každý deň v týždni sa nesie v inej téme únikovej hry ( Chrám veľkých Májov, Miesto činu, Tajné vojenské veliteľstvo, Kúzelníkova skrinka, Súboj tímov
  • Deti si zahrajú doobeda tematickú únikovú hru s kvalifikovaným personálom
  • K prirodzeným vlastnostiam dieťaťa patrí tvorivosť a zvedavosť, takže časť nášho poobedného programu bude venovaná kreatívnym dielňam, ktoré budú zamerané na detskú fantáziu.
  • Poobede sa vydáme podľa tematického programu von, kde bude prebiehať program.
  • Deti majú počas celého dňa dostatok fyzických aktivít na čerstvom vzduchu
  • V turnuse je maximálny počet 14 detí, čím je zaručený osobitný prístup ku každému dieťaťu.